Zadaj pytanie

Zadawane pytania

Ból stóp

Od pewnego czasu bolą mnie stopy. Mam uczucie jakbym chodził po ostrych kamieniach. Pomagają tylko leki przeciwbólowe. Reumatolog wyklucza zapalenie stawów, neurolog twierdzi, że to od kręgosłupa, który mam chory. Nie można przy mnie rozmawiać o bólu, gdyż od razu czuję ból.

Ból fantomowy

Chciałabym prosić o adres poradni, może być prywatna, która zajmuje się leczeniem bólu fantomowego w Lublinie. Ewa

Skierowanie do neurochirurga. Gdzie mam się zgłosić?

Mam skierowanie do poradni specjalistycznej neurochirurgicznej, jestem ubezpieczony jako bezrobotny. Nie wiem gdzie i do kogo mam się udać? Poradnia w Biłgoraju wpisała mnie na połowę marca, ja sam się obawiam o moje zdrowie czekając na tak odległy termin. Chodzi o kręgosłup, rozpoznanie: -M54.2- Ostry zespół bólowy szyjny. Dyskopatia C3-C4, C4-C5, C5-C6, C6-C7 z uciskiem na worek oponowy. Proszę o jakieś wskazówki.

Zmiana lekarza endokrynologa

Chciałabym zmienić lekarz endokrynologa, gdyż nie jestem zadowolona z obecnego leczenia. Jakich formalności powinnam dokonać?

Rezonans magnetyczny kręgosłupa

Czy te badania są płatne, jeżeli dostałam skierowanie od neurologa? Marta

Problem z zatokami

Mam chyba problem z zatokami. Mam wyciek z nosa, bardzo boli mnie głowa, co robić?

Ucisk w kręgosłupie

Od tygodnia czuję ucisk w połowie kręgosłupa jakby ktoś mi go w środku ściskał z całej siły? Co to może być?

Nerw strzałkowy

Ostatnio z dnia na dzień coś zrobiło mi się w nogę. Nie mogę chodzić, noga od kolana do stopy jest tak jakby niewładna. Nie mogę do końca podnieść stopy.

Strach przed biopsją?

Mój problem polega na tym, że nie chcę poddać się biopsji, ponieważ przed 12 laty zrobiono mi ją na onkologii. Nie stwierdzono wtedy raka, ale od lat z tego miejsca, co pobierano wycinek mam wyciek ropy. Ostatnio, 3 miesiące temu miałam upadek na plecy. Byłam w szpitalu, okazało się, że prawdopodobnie mam raka. Zaproponowano mi biopsję, ale panicznie się boję po tym co zrobiono mi wcześniej. Często mam bóle nie do wytrzymania. Co robić?

Gumkowanie hemoroidów

Gdzie mogłabym usunąć, poprzez gumkowanie, hemoroidy w Lublinie?