medycznylublin.pl jest pierwszym w regionie lubelskim portalem informacyjnym w całości poświęconym tematyce ochrony zdrowia.

Jego celem jest dostarczenie aktualnych i poszukiwanych przez pacjentów informacji dotyczących dostępnych w Lublinie metod diagnozowania i leczenia, zarówno w placówkach publicznych jak i prywatnych. Jest również miejscem, w którym pacjenci mogą sobie nawzajem pomagać: informować się o specjalistach godnych polecenia, dzielić swoim doświadczeniem, podpowiadać jak dbać o zdrowie i urodę.

Serwis umożliwia szybkie znalezienie numerów kontaktowych do działających w Lublinie placówek medycznych, ośrodków medycyny naturalnej, salonów kosmetycznych, siłowni, spa, a także stowarzyszeń działających na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych.

Publikowane w portalu dane są na na bieżąco aktualizowane i pochodzą z publicznie dostępnych, wiarygodnych źródeł. Wszelkie porady, opinie, reklamy i komentarze mają jedynie charakter informacyjny, nie mogą być podstawą do przeprowadzenia leczenia i zastąpić wizyty u lekarza.